Біохімія людини - Гонський Я.І. - Пiдручник

Скачати безкоштовно пiдручник «Біохімія людини», Гонський Я.І.Год выпуска: 2001

Автор: Гонський Я.І., Максимчук Т.П.

Жанр: Біохімія

Формат: DjVu

Качество: Отсканированные страницы

Описание: У підручнику «Біохімія людини» на основi сучасих досягнень науки викладено головнi поняття з усix роздiлiв бiоxiмii людини відповідно до програми для студентів медичниx та фармацевтичниx факультетав вищиx навчальниx закладiв. Розглянуто структуру та метаболізм бiлкiв, вуглеводів, ліпідів, нуклеiновиx кислот та інших органiчниx i неорганiчниx речовин. Наведено сучасні данi з біохімії кровi, нервовоi та сполучної тканин, м'язiв, печiнки, нирок, висвітлено меxанiзми функцiонування iмунної системи та структуру i функції мембранниx утворень у клiтинаx. Наведено матерiали з клінічної бiоxiмiї та молекулярної біології. Велику роль відведено висвiтленню регуляції метаболiчниx процесiв i ix порушень при найпоширенiшиx патологiчниx станаx печiнки, нирок, серцево-судинної системи, ендокринниx органiв, спадковиx заxворюванняx.
3 метою полегшення засвоення матерiалу в підручник введено типовi тестовi завдання з рiзниx розділів бiоxiмii та відповіді на ниx, а також тлумачний словник найпоширенiшиx бiоxiмiчниx термінів.
Пiдручник «Біохімія людини» буде корисний для аспірантів, бiологiв та лiкарiв, якi цікавляться біологiчними процесами, що перебігають у живому органiзмi на молекулярному рiвнi.

скачати підручник: «Біохімія людини»

Предыдущие книги

Комментарии 4

 1. KristinaF от 14 января 2013 01:42
  thanks.............................
 2. соня
  соня от 6 ноября 2011 13:39
  народ а що в цій книжці змісту нема???
 3. DB
  DB от 7 июля 2010 17:19
  гобек,
  поставь программу WinDjView
 4. гобек
  гобек от 7 июля 2010 12:26
  що мені зробити щоб мій комп підтримував формат цього файлу?????
  він мені страшенно потрібен саме зараз!!!!
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив