Медицинская библиотека Booksmed
Атлас анатомії людини - Неттер Ф. - Навчальний посібник
22.04.2011 73 225 1 Garuspick

Атлас анатомії людини - Неттер Ф. - Навчальний посібник

В закладки

Скачать бесплатно книгу «Атлас анатомії людини», Неттер Ф.Год выпуска: 2004

Автор: Неттер Ф.

Жанр: Анатомия

Формат: DjVu

Качество: Отсканированные страницы

Описание: Вихід у світ першого видання «Атласу анатомії людини» Френка Неттера в 1989 р. став значною подією для всіх, хто вивчає і викладає анатомію. Майже одразу ця книга стала однією із найпопулярніших у медичному світі. Така ситуація зберігається й донині. Цей успіх став можливий завдяки величезному художньому талантові доктора Неттера, чіткій роботі медичного видавництва і порадам доктора Шерон Коласино (Оберґ). Я радий, що взяв участь у роботі над другим виданням «Атласу анатомії людини», «Інтерактивним атласом анатомії» та «Інтерактивним атласом клінічної анатомії».
Навіть через 10 років після виходу першого видання атласу на нього зберігається, як і раніше, дуже великий попит. Ми почали працювати над другим виданням, незважаючи на шалений успіх першого, для того, щоб покращити його якість. Працюючи над другим виданням, ми намагалися не збільшувати обсяг книги, не змінювати стиль написання, адже студенти вважають, що саме завдяки цим характеристикам книга користується такою популярністю.
Найпомітнішою зміною стала поява нових ілюстрацій самого Неттера (рис. 288, 430, 432 і 511) та доктора медицини Карлоса Мачадо (див. новий розділ «Поперечні перерізи», рис. 512-525). Ці ілюстрації мають велике значення з огляду на сучасний стан анатомії; вони містять деталі, які допоможуть студентам вивчати анатомію на пошарових зрізах. Це особливо важливо у зв'язку з повсюдним впровадженням у клінічну практику сучасних засобів отримання зображень.
Доктор Мачадо вніс зміни у низку рисунків, опираючиь на дані, що були виявлені завдяки комп'ютерній і магнітно-резонансній томографії. Значно змінені розділи з анатомії таза і промежини, зокрема замінено застарілу концепцію про будову сечо-статевої діафрагми, уточнено деякі особливості будови зовнішнього сфінктера сечівника.
Значні зміни внесені в термінологію. Я вдячний докторові Дуан Гейне (розділ «Центральна нервова система») та докторові Роберту Леонарду (всі інші органи й системи), котрі неоціненно допомогли в цій роботі. Незважаючи на те, що майже всі анатоми користуються чинною анатомічною номенклатурою, клініцисти схильні вживати епоніми, тому найвідоміші та найпоширеніші з них зазначені у дужках.
Хочу висловити величезну подяку видавцям Джині Дінґл і Томасові Муру за їхню участь у роботі, а також нашому керівнику Сенді Пурренгейдж за те, що вона змушувала нас оперативно виконувати свою роботу. Особлива подяка моїй дружині Мюріел Деллі (все ще Деллі) за те, що вона зберегла сімейне вогнище, за терпимість до мене, до моїх проектів і тих незліченних годин, що я віддаю роботі.
Зміст навчального посібника
«Атлас анатомії людини»

 
 1. ГОЛОВА І ШИЯ
 2. СПИНА І СПИННИЙ МОЗОК
 3. ГРУДНА КЛІТКА
 4. ЖИВІТ
 5. ТАЗ І ПРОМЕЖИНА
 6. ВЕРХНЯ КІНЦІВКА
 7. НИЖНЯ КІНЦІВКА
 8. ПОПЕРЕЧНІ ПЕРЕРІЗИ
скачати книгу: «Атлас анатомії людини»
Неттер Ф.

Скачать книги по медицинеАнатомия – Атлас анатомії людини - Неттер Ф. - Навчальний посібник
Комментарии (1)
Добавить комментарий
Прокомментировать
Facebook Google
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
 1. sakkoo
  #1 sakkoo Посетители 3 июня 2011 19:14
  Sehr guuuuuuuuut!!!
  wink
  Danke sehr!!!
Оперативна хірургія і топографічна анатомія - Кульчицький К.І.
Год выпуска: 1994 Автор: Кульчицький К.І., Ковальський М.П., Дітковський А.П. Жанр: Хірургія Формат: PDF Качество: Отсканированные страницы Описание: У підручнику,
Оперативна хірургія та топографічна анатомія - Ковальський М.П. - Підручник
Год выпуска: 2010 Автор: Ю.Т. Ахтемійчук, Ю.М. Вовк, С.В. Дорошенко Жанр: Хірургія Формат: DjVu Качество: Отсканированные страницы Описание: Останніми роками у структурі
Особливості клінічної анатомії та фізіології ЛОР-органів у дітей - Лайко А.А. - Навчальний посібник
Год выпуска: 2002 Автор : Лайко А.А., Заболотний Д.І., Косаковський А.Л. Жанр: Оториноларингологи Формат: PDF Качество: Отсканированные страницы Описание: У навчальному
Забыли пароль? Регистрация
Facebook Google