Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу - Грубнік В.В. - Атлас

Год выпуСкачати безкоштовно книгу «Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу», Грубнік В.В.ска: 2003

Автор: Грубнік В.В.

Жанр: Гастроентерологія

Формат: DjVu

Качество: Відскановані сторінки

Описание: У запропонованому Вам атласі «Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу» ми спробували узагальнити досвід ендоскопії травного каналу, спираючись на вживані світовою ендоскопічною спільнотою номенклатуру Всесвітньої організації ендоскопії травної системи (OMED), розроблену З. Маржаткою, та Мінімальну стандартну термінологію в ендоскопії травної системи (МСТ, версія 2.0), підготовану Комітетом з термінології Європейського товариства гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE), Комітетом з інформатики Американского товариства гастроінтестинальної ендоскопії (ASGE) і Комітетом з термінології і обробки даних OMED. Гадаємо, це допоможе читачам у їх повсякденній роботі: ендоскопістам — описувати результати досліджень і лікувальних процедур згідно з міжнародними нормами (а також укладати комп'ютерні бази даних), а гастроентерологам і хірургам — клінічно інтерпретувати ці описи.
Зрозуміло, що книга «Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу» не претендує на всеосяжну повноту, особливо з огляду на постійний прогрес в ендоскопії і дискусійність багатьох положень. Тому воно насамперед адресоване ендоскопістам-початківцям. Сподіваємося, що наша праця полегшить їх перші кроки, особливо на периферії, де поруч немає старшого колеги, і книги стають основним консультантом.
Хочемо підкреслити, що це видання, як нам відомо, є першою спробою підготовки посібника з гастроінтестинальної ендоскопії українською мовою. Тому сподіваємося, що воно сприятиме зміцненню позицій фахової української мови серед лікарів-ендоскопістів не лише на Західній Україні. Цій же меті слугує і короткий англо-український ендоскопічний словничок в кінці атласу.
Зміст атласу
«Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу»

СТРАВОХІД
ШЛУНОК
ДВАНАДЦЯТИПАЛА КИШКА І ПАНКРЕАТОБІЛІАРНА СИСТЕМА
ТОВСТА І КЛУБОВА КИШКА

Мінімальна стандартна термінологія в ендоскопії травної системи
Англо-український ендоскопічний словник
Алфавітний покажчик
ЛІТЕРАТУРА

Гастроэнтерология
  • vikki2004
  • 0
  • 15 602

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Мы используем файлы cookie!
Это позволяет нам анализировать взаимодействие посетителей с сайтом и делать его лучше. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с использованием файлов cookie.
Я согласен
Я не согласен
Подробнее...