Нервові хвороби - Віничук С.М. - Підручник

Скачати безкоштовно підручник «Нервові хвороби», Віничук С.М.Год выпуска: 2001

Автор: Віничук С.М.

Жанр: Неврологія

Формат: DjVu

Качество: Відскановані сторінки

Описание: Підручник «Нервові хвороби» складається з 38 рзділів, у яких із сучасних позицій розглянуто клінічну анатомію та фізіологію нервової системи, знайшли відображення класичні та сучасні погляди щодо загальної неврології, включаючи біохімічні аспекти синдрому паркінсонізму, м'язових дистоній, патогенез вегетативних дисфункцій сегментарного та надсегментарного рівнів. Викладено сучасні методи діагностики в неврологічній клініці (електрофізіологічні, ультразвукові, комп'ютерно-гомографічні), що дозволяють досліджувати структури мозку, його метаболізм та гемодинаміку.
У підручник «Нервові хвороби» включено розділи про гострі та хронічні судинні захворювання головного і спинною мозку, запальні та демієлінізуючі захворювання нервової системи, дегенеративно-дистрофічні та спадкові хвороби, травматичні, токсичні та пухлинні ураження нервової системи, а також неврози та неврозоподібні стани. У підручник «Нервові хвороби» увійшли також нові нозологічні форми, включаючи ураження нервової системи у разі ВІЛ-інфекції, неврологічні синдроми, що виникають під виливом радіації, гіперсомнічні синдроми, з сучасних позицій розглянуто патогенез епілепсії та неепілептичних пароксизмальних станів, неврологічних синдромів у разі соматичних захворювань, сучасні патогенетичні аспекти цефалгій. Включено нові розділи з рефлексотерапії та методології неврологічного діагнозу і основних неврологічних синдромів, нейроетики.
Книга «Нервові хвороби» призначена для студентів вищих медичних навчальних закладів III IV рівнів акредитації.

скачати підручник: «Нервові хвороби»
Неврология
  • miraleks
  • 1
  • 51 162

Комментариев 1

  1. Офлайн
    Наталія
    Наталія 1 февраля 2011 17:40
    Привет!!!Хорошая робота!!! Много студентам ета книга понадобится!!!

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Мы используем файлы cookie!
Это позволяет нам анализировать взаимодействие посетителей с сайтом и делать его лучше. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с использованием файлов cookie.
Я согласен
Я не согласен
Подробнее...