Клiнiчна онкологiя - Галайчук І.Й. - Посiбник

Скачати безкоштовно посібник «Клiнiчна онкологiя», Галайчук І.Й.Год выпуска: 2003

Автор: Галайчук І.Й.

Жанр: Онкологія

Формат: PDF

Качество: ОCR

Описание: Протягом останнього десятиліття спостерігаетъся швидкий прогрес у лікуванні злоякісних пухлин різних локализацій. Ціагностика, лікування і профілактика раку вимагають застосування таких принципів, які штегрують хірургічні методи з хіміотерапіею i променевою терапieю, iмунологieю i фармакологieю, молекулярною бiологieю i генетикою, морфологieю i бiостатистикою.
Якiсть медичної допомоги i результати лiкування хворих на злоякiснi пухлини прямо залежать вiд якостi nрофесiйних онкологiчних знань лiкарiв загальної практики, хiрургiв, онкологiв, медсестер, студентiв тощо. У Сполучених Штатах система протиракової освiти охоплює не лише студентiв, лiкарiв i медичний персонал, але й пацiентiв та рiзнi верстви населення.
Доцент I. Галайчук з Тернопільської державної медичної академії, перебуваючи в Пiтсбургському унiверситетi як Фулбрайтiвський стипендiат, мав чудову нагоду для об'ективного порiвняння методiв навчання студентiв медичних факультетiв у США i Україні та особливостей онкологiчної допомоги в обох країнах. Все це лягло в основу нового посiбника «Kлiнiчна онкологiя», який спрямований на навчання студентiв, інтернів та онкологiв. У роздiлах книги вiдображено основні вiдомостi про nрофiлактикуi зменшення ризику розвитку раку, ранню дiагностику потенцiйно курабельних локалiзацiй ссучаснi схеми лiкування злоякiсних пухлин, симптоматичне лікування i статистику злоякісних захворювань.
Отже перший крок до участi українських онкологiв в мiжнародній nрограмi протиракової освiти вже зроблений. I я сподiваюся, що ця книга сприятиме покращенню якостi навчання i надання онкологiчної допомоги в Україні.
Зміст посібника
«Kлiнiчна онкологiя»

СТАТИСТИКА ЗЛОЯКІСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В УКРАЇHI
РАК МОЛОЧНОЇ (ГРУДНОЇ ) ЗАЛОЗИ
РАК ЛЕГЕНЬ
РАК ШКІРИ
МЕЛАНОМА ШКІРИ
ПУХЛИНИ ГОЛОВИ ТА ШИЇ
РАК ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ
РАК СТРАВОХОДУ
РАК ШЛУНКА
РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ
РАК ПРЯМОЇ КИШКИ
РАК ПЕЧІНКИ
РАК ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ
ЛІМФОГРАНУЛЬОМАТОЗ
САРКОМИ М'ЯКИХ ТКАНИН
САРКОМИ КІСТОК
БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ В ОНКОХВОРИХ
ТОКСИЧНІ СИНДРОМИ ХІМІОПРОМЕНЕВО ТЕРАПІЇ
ТЕЛЕОНКОЛОГІЯ

скачати посібник: «Клiнiчна онкологiя»
Онкология
  • dimagromovfoto
  • 0
  • 14 528

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Мы используем файлы cookie!
Это позволяет нам анализировать взаимодействие посетителей с сайтом и делать его лучше. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с использованием файлов cookie.
Я согласен
Я не согласен
Подробнее...